Rychlá nabídka na míru
VAM security

Historie

Společnost VAM system založil Štefan Vámoš, který zabezpečovací systém VAM vyvíjel bez přestávky 20 let tak, aby byl skutečně nepřekonatelný. S vývojem mu pomáhala celá rodina, ale nejvíc syn Richard, který v současnosti firmu vede.

Po 20 letech od založení se společnost VAM system může pyšnit stabilním místem na trhu a také velkou klientelou. Dnes ji tvoří 14členný tým zaměstnanců a působí kromě Bratislavy i v Nitře a Kalné nad Hronom. Otevřeli jsme však pobočku i v Praze a Brně a v blízké budoucnosti chceme otevřít pobočku v Londýně.

1

Naše cesta

„Nápad na vývoj zabezpečovacího systému měl můj otec. Já jsem se však o auta také vždy zajímal a zdálo se mi až absurdní, že v té době bylo zcizení auta skutečně hračkou – žádné sofistikované zabezpečovací systémy totiž ještě neexistovaly. Jednoduše jste otočili klíčem, dveře se mechanicky zavřely a to byla celá ochrana auta.“

2

„Na to, abychom mohli zajistit vývoj a výrobu prvního prototypu zabezpečovacího systému, jsme potřebovali 1,5 milionu korun. Prodali jsme tedy rodinný dům, který jsme měli, a vsadili vše na tuto kartu. A to aniž bychom předtím podnikali.“

3

„Prvních 7 let podnikání jsme se nedokázali dostat z dluhů. Prototyp jsme sice měli vyrobený, ale nedávali jsme peníze do reklamy, takže o nás nikdo nevěděl. A když jsme přišli za prodejci aut, ti zase našemu výrobku nedůvěřovali. Byli jsme v začarovaném kruhu.“

4

„Kolem roku 1996 nastal zlom – v té době na Slovensku stoupl počet krádeží aut a majitelé začali hledat i jiné možnosti ochrany, než jen ty z výroby. V tomto období jsme zabezpečili stovky aut. Některá z nich se zloději pokusili ukrást, ale nevyšlo jim to. Potom to už bylo jednodušší: jeden o nás řekl druhému a tak dál. Takto jsme se dostali do povědomí jako zabezpečovací systém, který je skutečně nepřekonatelný.“

5

„A i když nyní máme na trhu již dobrou pozici, stále chceme zabezpečení VAM zdokonalovat, ať už po estetické nebo praktické stránce. Chtěli bychom také rozšířit naše působení i na mezinárodní trhy.“

FAQ

Může se systém VAM rozbít?

Tuto možnost samozřejmě nemůžeme vyloučit, ale zatím jsme se s žádným případem, kdy by se systém poškodil, nesetkali. Ochrana VAM má certifikaci kvality od renomované německé zkušebny TÜV SÜD.

Co v případě, že kazetu ztratím?

Pokud kazetu ztratíte, nebo vám bude odcizena, technici vám systém překódují a vydají nové kazety.

A co když mi kazeta spadne například do louže?

Snímatelná část odolá nárazům i vlhkosti. Pokud se tedy nenamočí, stačí ji vyčistit a vysušit.

Kolik kazet VAM dostanu?

Zákazník dostává vždy 2 kazety proto, aby je mohl mít na obou klíčích od svého vozidla.

Jaká je cena zabezpečení VAM?

Protože je montáž každého vozidla jedinečná a u každého vozidla se blokují jiné části, cena ve velké míře závisí na délce a náročnosti samotné montáže. Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velmi rádi vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Doposud jsem se s VAM systémem nesetkal. Je to nové zabezpečení?

Zabezpečení VAM má již více než 20letou historii. Systém jsme vyvíjeli pomalu a precizně, aby byl bezchybný a fungoval dokonale.

Jak dlouho trvá montáž ochrany proti krádeži vozidla?

Protože se každé auto zabezpečuje vždy individuálně, délka montáže VAM systému se liší v závislosti na typu vozidla, motorizace a stupni výbavy. Průměrně trvá 3 až 4 hodiny.

Jaká auta dokážete zabezpečit?

Neznáme téměř žádná omezení a zabezpečení VAM jsme schopni namontovat téměř do všech typů vozidel. Jediné omezení máme u vozidel, která byla vyrobena před rokem 2000, případně u historických vozidel, kde není elektronický systém dostatečný.

Kde všude provádíte montáž?

Montáž zabezpečovacího zařízení nyní provádíme v Prahe a Brně.

Je možné ochranu proti krádeži namontovat i do nového auta? Neztratím záruku?

Montáž našeho systému nemá žádný negativní vliv na záruku vozidla. Naše společnost se striktně řídí podmínkami, které se týkají poskytování záruky při spotřebitelských smlouvách, jež upravuje § 619 občanského zákoníku a zákon č. 40/1964 Z. z., tj. přebíráme záruku na všechny námi zasažené části ve vozidle. Zasahujeme však jen do určitých částí elektroinstalace (kabeláže), nikdy ne přímo do řídících jednotek, hybných částí ani do deformačních zón vozidla.

Napsali o nás

Zastavte zloděje automobilů. Pomůže vám zabezpečovací systém

Už vám někdy ukradli auto? Zabezpečili jste svůj automobil alarmy, imobilizéry a dalšími pastičkami, ale zloději je stejně překonali? Pamatujete si ten pocit bezmoci? Neustálé papírování, stres... Chtěli byste se tomu pro příště vyhnout? Máme pro vás tip na zabezpečovací systém.

6000 vozidel

už má namontovaný VAM systém

Evidujeme více než 500 neúspěšných pokusů o krádež vozidla s VAM systémem.

Rychlá cenová nabídka

Nepřekonaný VAM R1 zabezpečovací systém může být váš již za 7490 Kč s DPH
Pro nabídku na míru, prosím vyplňte formulář níže.

* Povinné položky

Alebo nám zavolajte na +420 720 075 249