Časté dotazy

Může se zabezpečení VAM pokazit?

Tuto možnost nelze samozřejmě vyloučit, doposud jsme se však nesetkali s žádným případem, kdy by se systém poškodil. Zabezpečení VAM má rovněž certifikaci kvality od renomované německé zkušebny TÜV SÜD.

Jak postupovat v případě, že ztratím malou kazetu?

Pokud malou kazetu ztratíte nebo vám ji odcizí, technici systém překódují a dají vám nové malé kazety.

Pokud malá kazeta spadne například do louže?

Odnímatelná část odolává nárazům i vlhkosti. Pokud se namočí, stačí ji očistit a vysušit.

Na Prahy to mám daleko. Můžete mi auto zabezpečit i jinde?

Ano, rádi vám systém VAM za příplatek namontujeme ve vaší garáži kdekoli v České republice.

Kolik malých kazet VAM dostanu?

Zákazník dostává vždy dvě malé kazety, aby je mohl mít u obou klíčů od vozidla.

Jaká je cena zabezpečení VAM?

Jelikož je montáž každého vozidla jedinečná a při každém z nich se blokují jiné části, cena závisí do velké míry na délce a náročnosti samotné montáže. Pokud nám napíšete nebo zavoláte, rádi vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Doposud jsem se nesetkal se systémem VAM. Je to nové zabezpečení?

Zabezpečení VAM má více než dvacetiletou historii. Systém jsme vyvíjeli pomalu a precizně, aby byl bezchybný a fungoval dokonale.

Jak dlouho trvá montáž zabezpečení proti krádeži vozidla?

Protože je každý vůz zabezpečen vždy jedinečně, délka montáže systému VAM se liší v závislosti na typu vozidla, motorizaci a stupni výbavy. Průměrně trvá tři až čtyři hodiny.

Jaká auta dokážete zabezpečit?

Neznáme téměř žádná omezení. Zabezpečení VAM jsme schopni namontovat do většiny typů vozidel. Jediné omezení je u vozů, které byly vyrobeny před rokem 2000, případně u historických vozidel, kde není dostatečný elektronický systém.

Kde všude provádíte montáž?

Montáž zabezpečovacího zařízení v současnosti provádíme na v České republice i na Slovensku. Montážní střediska máme v Praze, Bratislavě, Kalné nad Hronom a Nitře.

Dá se zabezpečení proti odcizení namontovat i do nového auta? Nepřijdu o záruku?

Montáž našeho systému nemá žádný negativní vliv na záruku vozidla. Naše společnost se striktně řídí podmínkami týkající se poskytování záruky při spotřebitelských smlouvách, které jsou upraveny v § 619 občanského zákoníku a v zákoně č. 40/1964 Sb., tj. přebíráme záruku na všechny námi zasažené části ve vozidle. Zasahujeme však pouze do určitých částí elektroinstalací (kabeláže), nikdy ne přímo do řídicích jednotek, hybných částí ani do deformačních zón vozidla.

Chcete i vy nepřekonatelný zabezpečovací systém do svého auta? Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme s cenovou nabídkou.

 

Nezávazná cenová nabídka


Vaše auto bude chráněné před zloději
Zabezpečovací systém VAM
Auto
Nezávazná nabídka
Nahoru