O nás

Historie

Společnost VAM system založil Štefan Vámoš, který vyvíjel zabezpečovací systém VAM bez přerušení dvacet let tak, aby byl opravdu nepřekonatelný. Pomáhala mu přitom celá rodina, nejvíc syn Richard, který dnes firmu vede.

Po dvaceti letech od založení se společnost VAM system může pyšnit stabilním místem na trhu i početnou klientelou.

Podnik, který v současné době tvoří čtrnáctičlenný tým zaměstnanců, působí kromě Bratislavy i v Nitře a Kalné nad Hronom. Otevřeli jsme však i pobočky v Praze a Brně a brzy se chystáme otevřít pobočku také v Londýně.

Naše cesta

 
1
Nápad na vývoj zabezpečovacího systému dostal můj otec. Já jsem se o auta také vždy zajímal a zdálo se mi až absurdní, že krádež auta byla opravdu hračkou – tehdy totiž ještě neexistovaly žádné sofistikované zabezpečovací systémy. Otočili jste klíčkem, dveře se mechanicky zavřely, což byla celá ochrana auta.
Abychom mohli zajistit vývoj a výrobu prvního prototypu zabezpečovacího systému, potřebovali jsme 1,5 milionu korun. Prodali jsme tedy rodinný dům, který jsme měli, a vsadili všechno na tuto kartu. A to aniž bychom kdy dříve podnikali.
2
 
VAM R1
3
Prvních sedm let podnikání jsme se nemohli dostat z dluhů. Prototyp jsme sice měli vyrobený, ale nedávali jsme peníze do reklamy, takže o nás nikdo nevěděl. Když jsme přišli za prodejci aut, ti našemu výrobku nedůvěřovali. Ocitli jsme se jakoby v začarovaném kruhu.
Kolem roku 1996 došlo ke zlomu – tehdy na Slovensku vzrostl počet krádeží aut a majitelé začali hledat i jiné možnosti zabezpečení než pouze ty z výroby. V té době jsme zabezpečili stovky aut. Některé z nich se zloději pokusili ukrást, ale nevyšlo jim to. Pak už se nám podnikalo snadněji: jeden zákazník o nás řekl druhému a šeptanda zafungovala. Takto jsme se dostali do povědomí jako výrobce zabezpečovacího systému, který je opravdu nepřekonatelný.
4
 
 
5
Ačkoli máme na trhu dobrou pozici, neustále chceme zabezpečení VAM zdokonalovat, ať už po estetické, nebo po praktické stránce. Chtěli bychom rozšířit naše působení také na mezinárodních trzích.
Naše cesta
Vaše auto bude chráněné před zloději

Zabezpečených více jak
30.000 vozidel bez krádeže

Ani jeden z více než 30 000 vozů, do nichž byl systém VAM namontován, nebyl doposud odcizen. Zloději to marně zkoušeli u více než 500 aut s našim systémem.

Zabezpečujeme i nákladní vozy nebo pracovní stroje

Systémem VAM vám zabezpečíme osobní auto, montujeme jej do více než 3000 modelů vozidel. Rádi vám zabezpečíme i nákladní auto nebo pracovní stroje. Systém VAM můžete mít i v karavanu či jachtě!

0%

Nulový odběr z baterie

Zabezpečení VAM má nulový odběr z baterie. Pokud necháte stát auto dva týdny například na letištním parkovišti, po příchodu k němu v pohodě nastartujete.

20 let působení na trhu

Systém VAM byl vymyšlen, vyvíjí se a vyrábí na Slovensku. Od založení společnosti uběhlo již dvacet let a systém VAM neustále designově vylepšujeme nebo k němu přidáváme technologické vychytávky. Nejnovějším přírůstkem do rodiny VAM je progresivní VAMPIRE Lite.

Richard Vámoš

Chcete i vy nepřekonatelný zabezpečovací systém do svého auta? Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme s cenovou nabídkou.

 

Nezávazná cenová nabídka


Vaše auto bude chráněné před zloději
Zabezpečovací systém VAM
Auto
Nezávazná nabídka
Nahoru