Zlodějům ke krádeži vašeho auta stačí 4 vteřiny

Zlodějům ke krádeži vašeho auta stačí 4 vteřiny

Pořád váháte nad zabezpečením svého vozu? Zloději s ním odjedou během pouhých 4 vteřin! Máte pocit, že díky lokalizaci GPS je vaše auto zabezpečeno? Omyl! Monitorované vozidlo a zabezpečené vozidlo jsou totiž dva rozdílné pojmy.

Zlodějům ke krádeži vašeho auta stačí 4 vteřiny

Pomocí nejnovější metody krádeže je zloděj s to otevřít vaše auto, nastartovat jej a odjet během 4 sekund. Co k tomu potřebuje? Obyčejný zesilovač. Zloděj pomocí tohoto elektronického zařízení dálkově zachytí signál z klíče majitele vozu a pak už je pro něj hračka otevřít auto, nastartovat a odjet. Tento signál pachatel umí zachytit do vzdálenosti 500 metrů od vozidla.

Nepomůže vám ani to, že máte v autě namontované sledovací zařízení. Zloději totiž dokážou toto spojení velmi snadno přerušit za pomoci rušiček. Jako poslední polohu vozu tedy uvidíte tu, na které jste auto naposledy zaparkovali, ačkoliv tam už dávno není.

Co se však stane, pokud se zloděj pokusí ukrást auto zabezpečené systémem VAM? Je pravda, že zloději otevřou dveře auta. Ale nastartovat jej? Nemožné. Že nevěříte? Podívejte se na to sami!

4 VAM MONITORING A ZABEZPECENI

Co je vlastně zabezpečovací systém VAM R1?

Jedná se o spolehlivé elektromechanické zabezpečovací zařízení do aut. Systém VAM odolá každé technice zlodějů, i té, která zabere pouhé 4 vteřiny. Nebude možné:

  • použít rušičky signálu GPS/GSM/GPRS,
  • vyměnit řídicí jednotku motoru či palubní desku,
  • vyměnit spínací skříňku,
  • použít duplikát klíče,
  • použít čtečku kódů nebo dálkových ovládání.

Jak je možné, že auto se systémem VAM nelze ukrást?

Celá technologie je založena na principech kombinatoriky: systém VAM se vždy montuje tak, aby v každém autě byly zabezpečeny jiné části a na jiných místech. Dokonce i dva totožné modely aut jsou zabezpečeny rozdílně. Právě díky unikátnímu způsobu montáže v každém voze je systém nepřekonatelný pro zloděje. Potvrzují to i statistiky: vozů se zabezpečovacím systémem VAM se zloději už pokusili ukrást víc než 500, nepodařilo se jim to však ani v jediném případě.

Montáž systému VAM

Montáž systému VAM provedou technici na pobočce v Praze. Máte-li však do těchto míst daleko, technici systém namontují i přímo u vás doma.

Ochraňte vaše auto před zloději, kterým na krádež auta stačí jen 4 sekundy! Vyplňte formulář níže a získejte cenu montáže speciálně pro vás.

Chcete i vy nepřekonatelný zabezpečovací systém do svého auta? Vyplňte náš formulář a my se vám ozveme s cenovou nabídkou.

 

Nezávazná cenová nabídka


Vaše auto bude chráněné před zloději
Zabezpečovací systém VAM
Auto
Nezávazná nabídka
Nahoru